You don't have javascript enabled. Good luck with that.
13 مرداد لغايت 15 مرداد 1396
اولین نمایشگاه اختصاصی فناوری های نوین شهری (ICS 2017)
آغاز نمايشگاه جامع مديريت شهري در اصفهان

نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری‌های کشور با حضور 60 مشارکت کننده که از این تعداد 50 مجموعه شهرداری و سازمان های زیر مجموعه و وابسته به آن هستند، افتتاح شد.

تاریخ درج خبر : 1392/07/04
ساعت درج خبر : 08:56
شماره خبر : 12977040

به گزارش واحد رسانه‌ شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان این نمایشگاه از روز نخست میزبان مخاطبان اصلی خود یعنی شهرداران شهرهای مختلف استان و مدیران و کارکنان شهرداری های کشور و زیر مجموعه های آن بود.

استفاده از تجربیات دیگر شهرها، آشنایی با وظایف و آخرین دستاوردها و توانمندی شهرداری ها در بخش های مختلف و شناخت نیازها و نقاط ضعف و قوت از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

عمران و توسعه شهری، خدمات فرهنگی-تفریحی شهرداری ها، حمل و نقل شهری، خدمات شهری، ماشین آلات و تجهیزات شهری، الکترونیک و فناوری اطلاعات، مدیریت بحران، پسماند و بازیافت، امداد و نجات، فرصت های سرمایه گذاری و آموزش و پژوهش شهری محورهای مهم این نمایشگاه را تشکیل می دهند.

این نمایشگاه از 3 تا 6 مهرماه طی ساعات بازدید 15 الی 21 در محل نمایشگاه های بین المللی استان واقع در پل شهرستان دایر است.

تا کنون شهردار شهرهای بروجن، خورزوق، قمصر، کاشان، گلپایگان، سبزوار و جوشقان به بازدید از این نمایشگاه پرداخته اند.

همچنین استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، مازندران، خراسان رضوی، اصفهان، فارس، گیلان، مرکزی، قزوین، هرمزگان و تهران در این نمایشگاه مشارکت دارند. 

 

اخبار مربوط به این خبر
نظر شما چیست ؟
نام ( ضروری ) :
ایمیل ( ضروری ) :
تلفن همراه :
لطفا از نوشتن بصورت پینگلیش ، اجتناب نمایید . نظرات حاوی توهین ، عبارات غیر اخلاقی ، سیاسی ، مطلب غیر مرتبط و تبلیغاتی پذیرفته نمی شوند.